Make your own free website on Tripod.com
THE LIGHT BEYOND HOMESITE
Intro a novinky Profil MP3 CD Texty Články Spolupráce Kontakt English Odkazy

CD

I vy můžete mít doma jedinečné cédéčko, které mapuje tvorbu The Light Beyond a Hanka Rosse vůbec v letech 2000 - 2003.

The Light Beyond & Hank Rosse : Itinerary 2000 - 2003
CD obsahuje všechny zásadní skladby z tohoto období. Navíc každé CD obsahuje 1 - 2 speciální bonusy, takže každý dostane skutečbý originál. Vždy dostanete aktuální verzi (nové skladby, nové mixy). Nejen z těchto důvodů má CD formu CD-R (vypálené CD).V druhé části CD pak po půlminutové pauze naleznete skladby mého bočního, electro-ebm-houseového projektu nazvaného Hank Rosse & The Infamous One Man Band (pro ukázky klikněte zde).

Cca 75 minut dobré muziky za skvělou cenu, to je nabídka, která stojí za zamyšlení.
Možné varianty : CD pouze se skladbami The Light Beyond (cca 50 minut), nebo pouze se skladbami projektu Hank Rosse & The Infamous One Man Band (cca 43 minut). Cena však zůstává stejná.

Cena : 120 Kč
Pokud si objednáte CD do 31.1. 2004 získáváte slevu 20 Kč.

Způsob předání :

  1. osobně : pokud jste (jsi) z Prahy nebo se v Praze občas vyskytujete, můžeme se sejít v centru nebo na Proseku, kde bydlím, či v jeho okolí. Rád poznám své fanoušky ! Výhodou je, že se cena nenavyšuje o poštovné a balné. V tomto případě volejte : 736 524 498 a dohodnem vše potřebné.
  2. poštou - platba předem : jedná se o nejlevnější způsob mimo osobního dodání. Samozřejmě můžete mít strach, že pošlete peníze a nebude se nic dít. Zkuste se vžít do mé situace : jsem nezávislý umělec a jsem velmi šťastný za každého nového potenciálního fanouška. Podvedli byste ho na mém místě ? Asi sotva, že ? Já rozhodně ne ! Takže se OPRAVDU nemusíte ničeho bát.
    Celková cena : obyčejnou poštou 140 Kč / doporučeně 170 Kč. Nezapomeňte snížit cenu o případnou slevu. Objednávejte SMSkou ve tvaru CD obycejne nebo CD doporucene na číslo 736 524 498. Poté vložte tuto částku na účet 184914105/0300. Nejpozději do 30 dnů vám dojde CD.
  3. poštou - na dobírku : jedná se o nejdražsí způsob dodání.
    Celková cena : 220 Kč minus případná sleva. Objednávejte SMSkou ve tvaru CD dobirka na číslo 736 524 498. Vyhrazuji si právo vás eventuelně kontaktovat kvůli potvrzení objednávky. Nejpozději do 30 dnů vám dojde CD.

Přeju příjemný poslech !